Vívás: Ramsauba utazott a magyar férfi kardcsapat
Haza sem utazott a düsseldorfi Európa-bajnokságról az ezüstérmes magyar férfi kardcsapat.
Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás és Gémesi Csanád edzőikkel és gyúrójukkal Ramsau felé vették az irányt – péntekig magaslaton készülnek, merthogy július 15-én már a budapesti világbajnokságon lépnek pástra.

A munka kemény a hegyekben, napi négy edzés „színesíti” a programot, amelybe az erőnléti gyakorlás mellett belefér a kerékpározás és a teniszezés is.
Legfrissebb hírek

Nemcsik Zsolt: Volt tartása a csapatnak
Egyéb egyéni
2026.06.21. 12:15

Aranyérmes a férfi kardcsapat az Európa-bajnokságon!
Egyéb egyéni
2026.06.20. 21:42

Vívó Eb: négy között a férfi kardcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:02

Szatmári András bronzérmes a vívó Eb-n
Egyéb egyéni
2026.06.17. 20:49

Vívó Eb: Szatmári András már érmes Antonyban
Egyéb egyéni
2026.06.17. 19:24

Szatmári András az Eb előtt: Képesek vagyunk nyerni!
Egyéb egyéni
2026.06.13. 08:13
Ezek is érdekelhetik


