Értékelje a magyar női vízilabda-válogatott világbajnoki teljesítményét!

Ezüstérmes a magyar női vízilabda-válogatott (Fotó: Getty Images)
Mint ismert, a magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmet szerzett a 2025-ös szingapúri vizes világbajnokságon, miután a fináléban 12–9-re kikapott Görögországtól. Értékelje Cseh Sándor szövetségi kapitány és a játékosok világbajnoki teljesítményét!
VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, SZINGAPÚR
NŐI VÍZILABDA
DÖNTŐ
Görögország–MAGYARORSZÁG 12–9 (3–1, 5–3, 2–2, 2–3)
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság
Úszás
2026.06.26. 11:07

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26
Ezek is érdekelhetik






