Férfi vízilabda: az olaszok nyerték meg a Volvo-kupát
Az olasz válogatott nyerte meg a Volvo-kupáért kiírt győri nemzetközi férfi vízilabdatornát, miután utolsó, keddi mérkőzésén tíz góllal jobbnak bizonyult a spanyol együttesnél.
A magyar csapat 20 órától a harmadik helyért játszik a hozzá hasonlóan két vereséggel álló szlovák együttessel.
FÉRFI VÍZILABDA, VOLVO-KUPA, GYŐR
3. FORDULÓ
Olaszország–Spanyolország 14–4 (4–1, 5–1, 3–1, 2–1)
KÉSŐBB
20.00: Magyarország–Szlovákia
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája: a budapesti final sixre a jegyek még kaphatók a jegyed.hu oldalon!
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Fölényesen nyert a Vasas a férfi vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.19. 20:32
Ezek is érdekelhetik




