A női vízilabda-válogatott sikerei után (a pekingi kvóta megszerzése) – egy hosszabb szünetet követően – a bajnokságban is folytatódnak a küzdelmek.
A rájátszás első fordulójában március 5-én, szerdán a címvédő Domino Honvéd Polo vendége lesz a Dunaújvárosi Főiskola ELCO-DVCSH együttese Budapesten. A Kőér utcai találkozó 19.30 órakor kezdődik.Közben véglegessé vált a Dunaújvárosi Főiskola ELCO-DVCSH–ZVL Leiden Oestgeest BEK-negyeddöntő első mérkőzésének időpontja is, ezt a találkozót március 9-én, vasárnap délben rendezik a dunaújvárosi Fabó Éva Sportuszodában. A visszavágóra két hét múlva Hollandiában kerül sor.
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik




