Vízilabda: a Godova, Petik kettős irányítja az UTE-pólósokat

MTI MTIMTI MTI
2009.01.28. 01:58
Címkék
Godova Gábor, a női válogatott volt kapitánya és Petik Attila együtt viszi tovább a szakmai munkát az Újpest ob I-es férfi vízilabdacsapatánál a bajnokságban és az Alpok Adria Ligában.
Erről Sági Gábor, az UNIQA-UTE szakosztályelnöke tájékoztatta az MTI-t kedden, azt követően, hogy a múlt héten az eddigi vezetőedzőt, Petrovics Mátyást a Magyar Vízilabda-szövetség elnöksége mint új szövetségi kapitányt február 1-jei hatállyal megbízta a női válogatott irányításával. „Adva volt a helyzet, hogy az eddig is nálunk dolgozó Godova Gáborral kezdjük meg a tárgyalásokat a folytatásról. Meg is állapodtunk, így az elismert tréner velünk marad, munkájával tovább segíti csapatunkat. Tekintettel arra, hogy Godovának további feladatai is lesznek a szakosztály keretén belül, az ob I-es együttes edzői feladatait a jövőben Petik Attila látja el. A két szakember együtt fog dolgozni annak érdekében, hogy együttesünk eredményesen tudja befejezni az idei szezonban a bajnokságot és az Alpok Adria Ligát” – mondta Sági Gábor.
Legfrissebb hírek

Folytatódik a Norvégia–Szenegál találkozó

Foci vb 2026
17 perce

Félidőben Norvégia egy góllal vezet Szenegál ellen

Foci vb 2026
33 perce

Tánc az esőben – képeken a philadelphiai viharszünet

Foci vb 2026
34 perce

Mbappé ismét duplázott és beérte Klosét – Franciaország közel 4 órás meccsen verte simán Irakot

Foci vb 2026
36 perce

Franciaország 3–0-ra verte Irakot

Foci vb 2026
37 perce

Folytatódott a Franciaország–Irak találkozó

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Norvégia–Szenegál mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Tíz perc múlva folytatódik a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik