A Magyar Antidopping Csoport doppingellenőrzést tartott a március 4-i, OSC-UTE férfi vízilabda ob I-es mérkőzés után, és két játékos mintája is pozitív lett – tudatta Török László, a sportági szövetség sajtófőnöke.
A két pólós nevét egyelőre nem hozták nyilvánosságra, de a Magyar Vízilabda-szövetség fegyelmi eljárást indított az ügyben.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában
Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09
Ezek is érdekelhetik





