Férfi vízilabda: ketten is kiestek az olimpiai bajnoktól

2012.10.04. 08:39
Az olimpiai bajnok horvát vízilabda-válogatott frissen kinevezett kapitánya, Ivica Tucak még le sem vezényelte első meccsét, máris elveszítette Miho Boskovicot és Damir Buricot.

Az előző két szezont a Vasasban töltő dubrovniki átlövő és a szerb Radnicski Kragujevacban játszó védő egyelőre nem vállalja a válogatott szereplést. Döntésük nem végleges, ám most pihenőre van szükségük.

 

Legfrissebb hírek

Három változás a horvátoknál az angolok elleni meccshez képest – íme, a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
2026.06.24. 00:05

Kane a 10. vb-gólját is megszerezte, a horvátok ellen először megismételt tizenegyesből – videók

Foci vb 2026
2026.06.18. 00:20

A torna eddigi egyik legjobb meccsén hat gól született, az angolok legyőzték a horvátokat

Foci vb 2026
2026.06.18. 00:02

Marcus Rashford szerezte az angolok 4. gólját

Foci vb 2026
2026.06.17. 23:51

Alig kezdődött el a második félidő, máris újra vezetnek az angolok

Foci vb 2026
2026.06.17. 23:15

Harry Kane már két gólnál jár, de kétszer egyenlítettek a horvátok az első félidőben

Foci vb 2026
2026.06.17. 22:54

Harry Kane tizenegyesgóljával előnyben az angolok

Foci vb 2026
2026.06.17. 22:15

Elkezdődött az 1. forduló talán legnagyobb rangadója

Foci vb 2026
2026.06.17. 22:01
Ezek is érdekelhetik