A magyar férfi vízilabda-válogatott újonnan kinevezett szövetségi kapitánya, Benedek Tibor megtartotta az első hivatalos edzését. A háromszoros olimpiai bajnok Benedek az NSO Tv-nek elmondta, a taktikai feladatok ugyanazok, mint az előző világligahéten, de nagyon sok új dolgot kér a csapattól.
Legfrissebb hírek

Férfi vízilabda-vk: Zalánki Gergő is a bő keretben
Vízilabda
2026.06.05. 15:43

Kikaptunk a spanyoloktól a vízilabda-vk selejtezőjében
Vízilabda
2026.04.09. 20:08
Ezek is érdekelhetik





