Férfi vízi: RacioNet-Honvédként folytatják Kiss Gergelyék

MTI MTIMTI MTI
2013.06.27. 15:41
Új névadó szponzorra talált, és RacioNet-Honvédként folytatja szereplését a férfi vízilabda ob I legutóbbi idényének hatodik helyezettje.

A csütörtöki sajtótájékoztatón elhangzott, hogy az informatikai cég egy plusz egy évre szóló együttműködési megállapodást kötött a kispesti csapattal, amelynek új – fiatal – szerzeményeit, így a bővebb válogatott keretben már megfordult Fülöp Bencét is bemutatták az eseményen. A legfőbb erősítésnek azonban az számít - amint arra Vad Lajos vezetőedző is kitért -, hogy a Honvéd pólós állományában tudhatja változatlanul a klasszis játékosok alkotta triót: a háromszoros olimpiai bajnok Kiss Gergelyt, továbbá az egyformán kétszeres ötkarikás aranyérmes Steinmetz Barnabást és a kapus Gergely Istvánt egyaránt.

Strommer Pál, a Racionet Zrt. vezérigazgatója elmondta, tavaly kezdődött a kapcsolat, s örömmel mondtak igent az idei felkérésre, hogy névadóként segítsék tovább az élvonalbeli vízilabda-együttest.

Fodor Lajos szakosztályvezető azt hangsúlyozta, hogy egy új csapat új szponzorral, de a régi szellemiséggel folytatja ob I-es szereplését. Hozzáfűzte, hogy a legutóbbi évadban hatodik gárda előző névadója, a Groupama biztosító „valamilyen formában ezután is támogatja a csapatot."

Vad Lajos szerint a fiatal és idősebb játékosokból összeálló együttes jobban teljesíthet az új szezonban, mint legutóbb, s kis szerencsével az első négybe is bekerülhet.

Steinmetz Barnabás hasonló derűlátással beszélt, és azt mondta, a RacioNet-Honvéd szerinte is előrébb fog végezni a hatodik helynél, bár ehhez a szerencse mellett nagyon sok munkára is szükség lesz.

 

Legfrissebb hírek

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Vízilabda: Burián Gergely és Vigvári Vince BL-győztes a Barcelonetával

Vízilabda
2026.06.13. 22:45

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nyéki Balázs: Ha a Barceloneta legjobbjait hatástalanítjuk, rendben leszünk!

Vízilabda
2026.06.11. 13:10

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Nyolc FTC-gól az első negyedben, a zöld-fehérek másodszor is legyőzték a Honvédot a vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.27. 20:03

Férfi vízilabda ob I: nyert a Szeged, egyenlített az 5. helyért folyó párharcban

Vízilabda
2026.05.22. 20:00
Ezek is érdekelhetik