Férfi vízi: megvan az OSC új vezetőedzője

MTI MTIMTI MTI
2017.06.02. 11:46
Petik Attila lett a férfi vízilabda ob I legutóbbi idényében bronzérmes A-Híd OSC-Újbuda új vezetőedzője.

A klub honlapjának pénteki beszámolója szerint a 43 éves tréner, aki az elmúlt négy évben az egyesület utánpótlását irányította, egyéves szerződést írt alá.

„Egy edző mindig ilyen feladatokra vár, és én is szerettem volna egy olyan ob I-es csapatot irányítani, amelynél ilyen játékosok vannak, és minden egyéb feltétel is maradéktalanul megfelel az egyesület működéséhez” – idézte a honlap a korábbi újpesti és pécsi trénert.

Az OSC-nél az elmúlt idény közben köszöntek el Vincze Balázstól, munkáját a szezon végéig Tóth László vette át, ő azonban nem vállalta hosszabb távon a feladatot.

Legfrissebb hírek

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Vízilabda: Burián Gergely és Vigvári Vince BL-győztes a Barcelonetával

Vízilabda
2026.06.13. 22:45

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nyéki Balázs: Ha a Barceloneta legjobbjait hatástalanítjuk, rendben leszünk!

Vízilabda
2026.06.11. 13:10

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Vízilabda: Mészáros hatot vágott, az OSC fordított és nyert az Eger ellen

Vízilabda
2026.05.23. 21:22

Férfi vízilabda ob I: nyert a Szeged, egyenlített az 5. helyért folyó párharcban

Vízilabda
2026.05.22. 20:00
Ezek is érdekelhetik