Férfi vízi: megvan az OSC új vezetőedzője
Petik Attila lett a férfi vízilabda ob I legutóbbi idényében bronzérmes A-Híd OSC-Újbuda új vezetőedzője.
| AZ OSC CSÜTÖRTÖKÖN ÖT ÚJ JÁTÉKOS ÉRKEZÉSÉT JELENTETTE BE |
| AZ OSC CSÜTÖRTÖKÖN ÖT ÚJ JÁTÉKOS ÉRKEZÉSÉT JELENTETTE BE |
A klub honlapjának pénteki beszámolója szerint a 43 éves tréner, aki az elmúlt négy évben az egyesület utánpótlását irányította, egyéves szerződést írt alá.
„Egy edző mindig ilyen feladatokra vár, és én is szerettem volna egy olyan ob I-es csapatot irányítani, amelynél ilyen játékosok vannak, és minden egyéb feltétel is maradéktalanul megfelel az egyesület működéséhez” – idézte a honlap a korábbi újpesti és pécsi trénert.
Az OSC-nél az elmúlt idény közben köszöntek el Vincze Balázstól, munkáját a szezon végéig Tóth László vette át, ő azonban nem vállalta hosszabb távon a feladatot.
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06
Ezek is érdekelhetik





