Női vízi: visszatér a BVSC-hez a válogatott pólós
A BVSC női vízilabdacsapata a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Illés Anna kétéves amerikai kitérő után ismét a bajnoki bronzérmesnél folytatja a pályafutását.
A 24 éves vízilabdázó 2015-ben az olimpia előtt egyszer már hazaigazolt a nevelőegyütteséhez, miután sikeresen lediplomázott a kaliforniai Berkeley Egyetemen.
Illés 2016-ban tért vissza a California Golden Bearshez, most pedig megint a BVSC játékosa lesz.
Legfrissebb hírek

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár
Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07
Ezek is érdekelhetik




