Vízilabda: visszatér a válogatottba a Ferencváros olimpiai bajnoka!

Varga Dénes legutóbb a budapesti világbajnokságon szerepelt a válogatottban (Fotó: Szabó Miklós)
A Ferencváros 31 éves vízilabdázója, Varga Dénes egy évvel ezelőtt, a hazai rendezésű világbajnokság után jelentette be, ideiglenesen befejezi a szereplést a válogatottban. Varga klubja kedden délután közleményt jelentetett meg hivatalos honlapján, amelyből kiderül: a pekingi olimpián győztes magyar válogatott tagja újra a nemzeti csapat rendelkezésére áll.
Az FTC honlapján megjelent közleményt az alábbiakban változtatás nélkül közöljük.
„Kedves, Szurkolók!
A riói olimpia után kimerültnek éreztem magam, ezért szerettem volna egy nyarat a feltöltődésre és a családomra szánni. A 2017-es hazai világbajnokságot semmiképpen sem akartam kihagyni, és bár a döntőt végül elvesztettük, egy percig sem bántam meg, hogy eltoltam egy évvel a pihenést. Köszönöm ezúton is a lehetőséget, és újra a legjobb tudásom szerint állok a magyar válogatott rendelkezésére.
Tisztelettel,
Varga Dénes”
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Bejutott a BL máltai négyes döntőjébe a Ferencváros
Vízilabda
2026.05.12. 22:13

Varga Dénesék nyerték az amerikai vízilabda-bajnokságot
Vízilabda
2026.05.04. 11:35
Ezek is érdekelhetik



