Vízilabda: a Mol lesz az OSC fő támogatója – sajtóhír

Az OSC-t a Mol támogatja a továbbiakban (Fotó: Tumbász Hédi)
A Hír Tv információi szerint a Mol lesz az OSC férfi vízilabdaklub főszponzora.
Mint megírtuk, az OSC az A-Híd visszalépése és Vasashoz csatlakozása miatt nagy bajba került, de hamarosan megoldódtak a problémái.
A magyar játékosok kijelentették, hogy a klubnál maradnak (Manhercz Krisztián ezt ma a közösségi oldalán is megerősítette), Varga Dánielt kinevezték vezetőedzőnek, és a stábhoz csatlakozott Cseh Sándor is.
A klub mögé a Hír Tv információi szerint erős szponzor, a Mol állt – a vállalat feltétele, hogy a klubban csak magyar vízilabdázók játsszanak.
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





