Női vízi: Benedek Tiborra emlékeztek az UVSE–FTC-n – képek

Benedek Tiborra emlékeztek az UVSE–FTC találkozón (Fotó: Tumbász Hédi)
Csütörtök este az UVSE–FTC (16–10) női vízilabda Magyar Kupa-mérkőzésen az újpesti szurkolók hatalmas molinókat kifeszítve és az oly sokszor elhangzott „Benedek Tibi! Benedek Tibi”-rigmust felidézve emlékeztek a magyar vízilabdázás fájóan korán elhunyt ikonjára, Benedek Tiborra. A ferencvárosi drukkerek részéről vastaps érkezett feleletként, és beszálltak a kórusba. Vannak pillanatok, amikor nem számít a klubszimpátia...

Legfrissebb hírek

Matajsz Márk: A sikeréhséggel nem lesz probléma
Vízilabda
2026.06.21. 16:21

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26
Ezek is érdekelhetik






