Női vízilabda: koronavírus egy női élvonalbeli klubnál

2020.08.20. 15:20
null
A női élvonalban is felbukkant a koronavírus (Fotó: Kuklis István/Délmagyarország)
A női vízilabda ob I-ben szereplő III. kerületi TVE bejelentette, hogy koronavírus gyanúja vetődött fel egyik játékosánál – a szövetség megerősítette, hogy a klub egyik játékosának valóban pozitív lett a tesztje.

A meg nem nevezett játékos miatt csütörtökön a teljes csapatot tesztelik, és a klub kérte a péntekre tervezett Magyar Kupa-mérkőzésének elhalasztását.

A klub elrendelte közösségi tereinek fertőtlenítését.

A férfi vízilabda ob I együttesei közül a napokban a Ferencvárosnál, az Egernél, a Debrecennél és az UVSE-nél volt már pozitív eset, de a bajnokság a szövetség közleménye szerint a tervek szerint jövő hét végén elrajtol.

Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett

Vízilabda
14 órája

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Leimeter Dóra: Még nem nyújtottuk azt, amire igazán képesek vagyunk

Vízilabda
2026.05.31. 08:50

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Szorosabb második meccsen duplázta meg előnyét az FTC a BVSC ellen a női vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.24. 17:09

Egy győzelemre a bronzéremtől az UVSE a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.23. 15:33

Az FTC simán megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének első meccsét

Vízilabda
2026.05.21. 20:19

Béres Gergely: Hamar helyre rakjuk a történteket

Vízilabda
2026.05.19. 11:07
Ezek is érdekelhetik