Nagy Viktor: „Mindent az olimpiára tettem fel...”; Poszteren Tokió magyar hősei
A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.


Az olimpiai bronzérmes Nagy Viktor úgy érzi, megérte a fáradság. A Tokióval búcsúzó vízilabdakapus Lakner Gábornak nemcsak az olimpiát megelőző időszakról és a dobogóig vezető útról, hanem a lehetséges civil folytatásról is beszélt.
Tomori Zsuzsa könnyen lehet, hogy nem játszik többé a válogatottban. Elképzelhető, hogy a rutinos kézilabdázó kipróbálja magát külföldön, és még mindig bánja, hogy a franciák ellen nem sikerült az olimpián a bravúr. Papp Bálint interjúja.
Tóth Krisztián rengeteg energiát tett bele a tokiói bronzba, és nincs hiányérzete. Ugyanakkor, amint azt Lipiczky Ágnesnek elmondta, neki is hiányzik még egy igazán nagy győzelem.
Legfrissebb hírek

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70
E-újság
2026.06.23. 00:20
Ezek is érdekelhetik