Vízilabda: a Szolnok házigazda lesz, az OSC Párizsba utazik a selejtezőn

2021.09.27. 12:09
A magyar bajnok Szolnok házigazda lesz, míg az OSC Párizsba utazik a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában – közölte az MTI.

Az európai szövetség honlapja szerint a hétfői sorsoláson kiderült, hogy a sorozatba most bekapcsolódó Tisza-partiak a C-csoportban a görög Vuliagmeni, az olasz Savona és a montenegrói Jadran Herceg Novi ellen ugranak medencébe jövő péntektől vasárnapig.

Az első körből százszázalékos teljesítménnyel továbbjutott OSC Franciaországba utazik, ahol az E-csoportban a házigazda Noisy le Sec együttesén kívül az olasz Bresciával és a spanyol Terrassával találkozik.

A csoportokból az első kettő jut tovább, az utolsó, oda-visszavágós selejtezőkörben az elsőket a másodikokkal sorsolják majd össze.

A júniusban döntős Ferencváros alanyi jogon főtáblás, a csoportkör október végén rajtol.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Burián Gergely: Kell még egy-két nap, mire felfogom, hogy BL-t nyertem

Vízilabda
2026.06.16. 12:26

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nyéki Balázs: Ha a Barceloneta legjobbjait hatástalanítjuk, rendben leszünk!

Vízilabda
2026.06.11. 13:10

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Vigvári Vince nem játszhat a vízilabda BL négyes döntőjében

Vízilabda
2026.06.09. 09:42

Vigvári Vince hét gólt dobott az Olimpiakosznak a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.04.01. 08:59

Nyéki Balázs: Össze kell szednünk magunkat!

Vízilabda
2026.03.06. 12:30

Férfi vízi BL: a Pro Recco ezúttal jobb volt a Ferencvárosnál

Vízilabda
2026.03.04. 22:25
Ezek is érdekelhetik