A magyar bajnok Szolnok házigazda lesz, míg az OSC Párizsba utazik a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában – közölte az MTI.
Az európai szövetség honlapja szerint a hétfői sorsoláson kiderült, hogy a sorozatba most bekapcsolódó Tisza-partiak a C-csoportban a görög Vuliagmeni, az olasz Savona és a montenegrói Jadran Herceg Novi ellen ugranak medencébe jövő péntektől vasárnapig.
Az első körből százszázalékos teljesítménnyel továbbjutott OSC Franciaországba utazik, ahol az E-csoportban a házigazda Noisy le Sec együttesén kívül az olasz Bresciával és a spanyol Terrassával találkozik.
A csoportokból az első kettő jut tovább, az utolsó, oda-visszavágós selejtezőkörben az elsőket a másodikokkal sorsolják majd össze.
A júniusban döntős Ferencváros alanyi jogon főtáblás, a csoportkör október végén rajtol.
(MTI)
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Vigvári Vince nem játszhat a vízilabda BL négyes döntőjében
Vízilabda
2026.06.09. 09:42

Nyéki Balázs: Össze kell szednünk magunkat!
Vízilabda
2026.03.06. 12:30
Ezek is érdekelhetik



