Sportrádió: Nagy hiba lenne, ha Keszthelyit pótolni akarnánk – Benczur

H. D.H. D.
2022.10.12. 08:42
null
Benczur Márton Szegő Tiborral beszélgetett a Sportrádióban
Az UVSE női pólócsapatának vezetőedzője, Benczur Márton volt Szegő Tibor vendége a Hazafutásban, aki többek közt Keszthelyi Rita pótlásáról is beszélt.

„Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy Keszthelyi Rita a mi klubunkban nevelkedett, természetesen nagyon sajnáljuk, hogy elment. Ha őt akarnánk pótolni, nagy hibát követnénk el, hiszen amellett, hogy nagyon várjuk vissza, nem őt szeretnénk pótolni, hanem azt szeretnénk, ha azok a játékosok nyújtatnának jobb teljesítményt, akiknek ezáltal most több lehetőségük nyílik.”

A klub számára természetesen fontos, hogy minden meccset megnyerjenek, de nem ez az elsődleges cél.

„Célunk, hogy olyan játékosokat neveljünk ki a férfi és a a női szakágban is, akik a felnőttválogatottba el tudnak jutni, és az eredmények azt igazolják, hogy ezt jól csináljuk.”


Legfrissebb hírek

Vízilabda: az UVSE megvédte címét az ifjúsági leánybajnokságban

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:54

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Férfi vízilabda ob I: újra legyőzte a Szolnokot, a BVSC lett a bronzérmes

Vízilabda
2026.05.30. 17:22

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában

Vízilabda
2026.05.20. 20:28

Vízilabda: a KSI a fiú ifi, az UVSE a leány serdülőbajnok

Utánpótlássport
2026.05.17. 19:22

A visszavágót is megnyerte az FTC, ezzel egymás után másodszor bejutott a női vízilabda BL négyes döntőjébe

Vízilabda
2026.05.16. 19:14

Vízilabda: hengerelt a címvédő UVSE a fiú gyermekbajnokságban

Utánpótlássport
2026.05.13. 14:57
Ezek is érdekelhetik