
Olvasóink szerint az Egyesült Államok ellen négy gólt szerző Keszthelyi Rita volt a női vízilabda-válogatott legjobbja (Fotó: Kovács Anikó/MVLSZ)
Mint ismert, a magyar női vízilabda-válogatott drámai végjáték után ötméteresekkel szenvedett vereséget az 5. helyért rendezett helyosztón az olimpiai bajnoki címvédő Egyesült Államok ellen. Bíró Attila együttese így a 6. helyen zárt a fukuokai vizes világbajnokságon. A torna végeztével megkértük olvasóinkat, hogy értékeljék a magyar női vízilabda-válogatott játékosainak teljesítményét.
A 943 olvasó szavazatának átlaga alapján Keszthelyi Rita teljesítménye volt a legjobb, aki 6.96-os értékeléssel zárt, míg a második helyen a 6.24 pontot kapó Garda Krisztina volt a legjobb.
A szavazóknak legkevésbé Neszmély Boglárka (4.9) és Dömsödi Dalma (4.79) játéka tetszett.
SZAVAZÁS
Értékelje a magyar női vízilabda-válogatott játékosainak vb-szereplését!
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28

Női vízilabda-vk: Cseh Sándor 21 játékost hívott a keretbe
Vízilabda
2026.05.17. 11:43
Ezek is érdekelhetik



