Női vízi ob I: Szegeden gyűjtötte be a bajnoki pontokat a BVSC

Illusztráció: Dömötör Csaba
A BVSC-Zugló 10–7-re nyert a Szegedi VE vendégeként a női vízilabda ob I keddi játéknapján.
VÍZILABDA
MOL OB I, NŐK
Szegedi VE–BVSC-Zugló 7–10 (1–3, 1–2, 3–2, 2–3)
G: Tátrai 3, Botka 2, Gálicz, Bereczki, ill. Kele 3, Mészáros-Farkas, Fekete F. 2-2, Ármai, Tóth F., Koltay
Az állás: 1. FTC 21 pont (8 mérkőzés), 2. Dubaújváros 15 (95–64, 7), 3. UVSE 15 (80–52, 6), 4. BVSC 15 (81–68, 7), 5. III. Kerületi TVE 12 (93–78, 7), 6. Eger 12 (78–69, 7), 7. Szentes 6 (64–85, 7), 8. Szeged 6 (56–82, 8), 9. Tatabánya 3 (48–92, 7), 10. Győr 3 (59–116, 8)
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár
Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17
Ezek is érdekelhetik



