Női vízilabda ob I: 17 góllal győzött az UVSE

2026.03.04. 22:04
null
Beatrice Ortiz négyet lőtt a BVSC-nek (Fotó: Földi Imre)
A női vízilabda ob I középszakaszának felsőházában a 3. fordulóban egyetlen szoros meccset játszottak: az Eger hazai pályán 15–12-re győzött a Dunaújváros ellen, a második két meccsen a Ferencváros a BVSC vendégeként, az UVSE pedig a III. Kerület otthonában aratott fölényes győzelmet.

VÍZILABDA
NŐI OB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ, 3. FORDULÓ
III. Kerületi TVE–UVSE Helia-D 4–21 (2–8, 1–3, 1–4, 0–6)
BVSC-Manna ABC–FTC-Telekom 10–23 (3–5, 0–5, 1–8, 6–5)
One Eger–Dunaújvárosi FVE 15–12 (3–5, 3–2, 5–2, 4–3)

 

Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett

Vízilabda
14 órája

Vízilabda: kezdődik az U18-as fiúk vb-je Portugáliában

Utánpótlássport
17 órája

Ötödikként zárt a Ferencváros női vízilabdacsapata az európai rangsorban

Vízilabda
2026.06.25. 12:54

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott

Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok

Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15

Vízilabda: Alaksza Kinga egy igazán elfoglalt tinédzser

Utánpótlássport
2026.06.18. 09:00

A világ egyik legjobb centere az FTC-ben folytatja a következő idénytől

Vízilabda
2026.06.17. 12:25
Ezek is érdekelhetik