
Beatrice Ortiz négyet lőtt a BVSC-nek (Fotó: Földi Imre)
A női vízilabda ob I középszakaszának felsőházában a 3. fordulóban egyetlen szoros meccset játszottak: az Eger hazai pályán 15–12-re győzött a Dunaújváros ellen, a második két meccsen a Ferencváros a BVSC vendégeként, az UVSE pedig a III. Kerület otthonában aratott fölényes győzelmet.
VÍZILABDA
NŐI OB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ, 3. FORDULÓ
III. Kerületi TVE–UVSE Helia-D 4–21 (2–8, 1–3, 1–4, 0–6)
BVSC-Manna ABC–FTC-Telekom 10–23 (3–5, 0–5, 1–8, 6–5)
One Eger–Dunaújvárosi FVE 15–12 (3–5, 3–2, 5–2, 4–3)
Legfrissebb hírek

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott
Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15
Ezek is érdekelhetik




