Atlétika: öt magyar versenyző utazhat az ifjúsági olimpiára
Öt magyar atléta szerzett indulási jogot az augusztusi, szingapúri ifjúsági olimpiára.
A moszkvai selejtezőn pénteken Nguyen Anasztázia 100 méteres síkfutásban érdemelte ki a kvótát a 14 és 18 év közöttiek első alkalommal kiírt seregszemléjére. Hozzá csatlakozott szombaton a diszkoszvető Váradi Krisztina és a rúdugró Szabó Diána – a magyar szövetség honlapja szerint.
Vasárnap, az európai kvalifikációs verseny zárónapján a kalapácsvető Töreky Balázs és a magasugró Czúth Réka váltotta meg repülőjegyét.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik





