Atlétika: a tavalyi év legjobbjai is ott lesznek Monacóban
A tavalyi év női és férfi atlétája, a horvát Blanka Vlasic és a kenyai David Rudisha is ott lesz július 22-én a Gyémánt Liga-sorozat monacói állomásán.
Rudisha, a 800 méteres síkfutás világcsúcstartója és idei ranglistavezetője azzal a céllal utazik majd el az év 10. GYL-viadalára, hogy megőrizze 2010 óta tartó veretlenségét.
Vlasic tavaly mindent megnyert, amit lehetett, s bár idén eddig nem kápráztatta el a szurkolókat, kerek 2 méteres eredményével így is a világranglista élén áll.
A nemzetközi sportági szövetség honlapja szerint mindkét sztáratlétának a monacói lesz az utolsó fellépése a Gyémánt Ligában az augusztusi, tegui világbajnokság előtt.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik





