Atlétika: két évre bevonták a világbajnok jogosítványát
Ittas vezetés miatt két évre bevonták Phillips Idowu világ- és Európa-bajnok, olimpiai ezüstérmes hármasugró jogosítványát.
A 34 esztendős brit atlétát szeptemberben kapták el, a véralkoholszintje két és félszerese volt a megengedettnek. Mellékbüntetésként ötven óra közmunkát kell végeznie a következő 12 hónapban.Idowu 2008-ban olimpiai második, 2009-ben világ-, 2010-ben Európa-bajnok, 2011-ben pedig vb-ezüstérmes volt. Fedett pályán 2007-ben a kontinens, 2008-ban a világ legjobbja volt.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47
Ezek is érdekelhetik





