Atlétika: Tyson Gay első sikere a visszatérése óta
A világklasszis sprinter, Tyson Gay első versenyét nyerte meg azóta, hogy visszatért az egyéves eltiltásából, amit doppingolás miatt szabtak ki rá.
Az amerikai futó Franciaországban esőben futott 10.04-et, ezzel megnyerte a versenyt.
A második helyen a 10.16-tal záró trinidadi Richard Thompson, a harmadikon pedig a norvég Jaysuma Saidy-Ndure végzett 10.23-mal.
A háromszoros világbajnok Gay múlt héten tért vissza, és a lausanne-i Gyémánt Liga-viadalon második lett Justin Gatlin mögött.
Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Bronzérmet szerzett, mégsem elégedett Kelemen Anett
Csupasport
2026.04.02. 11:59
Ezek is érdekelhetik






