Atlétikai Eb: idei legjobbját futotta Zsivoczky Attila felesége

MTI MTIMTI MTI
2014.08.14. 12:12
Mindkét magyar hétpróbázó jól kezdett csütörtökön a zürichi atlétikai Európa-bajnokságon.

Zsivoczky Attila tízpróbázó felesége, Zsivoczky-Farkas Györgyi idei legjobbját futotta 100 méter gáton, 14.06 másodperccel 970 pontot szerzett.

A második futamban az idei európai ranglistán hetedik Krizsán Xénia még jobban teljesített, harmadikként ért célba 13.59 másodperces egyéni csúccsal, 1037 pontot gyűjtve.

A számot a francia Antoinette Nana Djimou nyerte meg 13.05-tel (1117 pont).

A hétpróbázók délelőtt a magasugrással folytatják, majd délután következik a súlylökés és a 200 méteres síkfutás.

Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán

Atlétika
2026.06.07. 19:33

Erdély Csanád: Ilyen a hoki, van, amikor bejönnek a dolgok, máskor pedig megcsücsül a korong a gólvonalon

Jégkorong
2026.05.25. 20:04

Majoross Gergely: Nagyon büszke vagyok arra, amit öt az öt ellen játszottunk

Jégkorong
2026.05.25. 19:44

Majoross Gergely: Tisztességesen játszottunk, ebben nincs hiányérzetem, a koronggal való játékban van

Jégkorong
2026.05.22. 20:55

Stipsicz Bence: Nagyon gyorsak az átváltások ezen a szinten, ezekre jobban kell figyelnünk!

Jégkorong
2026.05.22. 19:40

Erdély Csanád: Ha az elején nekünk beakadna egy gól, az lélektanilag nagyon jó tenne velünk

Jégkorong
2026.05.21. 12:45

Vay Ádám: Nem könnyítették meg a munkámat, nyomtak, lőttek, takartak

Jégkorong
2026.05.17. 09:02

Majoross Gergely: Nyugodtan nézhetünk tükörbe a finnek elleni mérkőzés után

Jégkorong
2026.05.16. 19:57
Ezek is érdekelhetik