Atlétikai Eb: kétmillió frankos mínusszal zárt Zürich

MTI MTIMTI MTI
2014.08.21. 15:19
Kétmillió svájci frank (530 millió forint) veszteséggel zártak a vasárnap befejeződött zürichi atlétikai Európa-bajnokság szervezői.

A rossz mérleg elsősorban a jegyeladásra vezethető vissza, az Eb hat napja alatt egyszer sem volt telt ház.

A veszteséget, amely a költségvetés hat százalékát teszi ki, magánszemélyek és intézmények fogják finanszírozni, erről az érintettek már az Eb alatt megállapodtak.

Legfrissebb hírek

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán

Atlétika
2026.06.07. 19:33

Erdély Csanád: Ilyen a hoki, van, amikor bejönnek a dolgok, máskor pedig megcsücsül a korong a gólvonalon

Jégkorong
2026.05.25. 20:04

Majoross Gergely: Nagyon büszke vagyok arra, amit öt az öt ellen játszottunk

Jégkorong
2026.05.25. 19:44

Majoross Gergely: Tisztességesen játszottunk, ebben nincs hiányérzetem, a koronggal való játékban van

Jégkorong
2026.05.22. 20:55

Stipsicz Bence: Nagyon gyorsak az átváltások ezen a szinten, ezekre jobban kell figyelnünk!

Jégkorong
2026.05.22. 19:40

Erdély Csanád: Ha az elején nekünk beakadna egy gól, az lélektanilag nagyon jó tenne velünk

Jégkorong
2026.05.21. 12:45

Vay Ádám: Nem könnyítették meg a munkámat, nyomtak, lőttek, takartak

Jégkorong
2026.05.17. 09:02

Majoross Gergely: Nyugodtan nézhetünk tükörbe a finnek elleni mérkőzés után

Jégkorong
2026.05.16. 19:57
Ezek is érdekelhetik