Őrizetbe vették a 100 méter világbajnokát

Richardson a repülőtéren került összetűzésbe párjával (Fotó: Getty Images)
Az amerikai sajtó arról számolt be, hogy a rendőrség őrizetbe vette a 100 méteren világbajnok sprintert, Sha'Carri Richardsont.
A rendőrségi jelentések szerint Sha'Carri Richardson és szintén sprinter párja, Christian Coleman a Seattle-Tacoma repülőtéren szóváltásba keveredtek egymással, amelynek végén Richardson meglökte Colemant. Ezt követően az egyik biztonsági kapunál szolgálatot teljesítő alkalmazott hívta ki a rendőrséget.
Richardsont nem sokkal később elengedték, az Egyesült Államok atlétikai szövetsége nem akart nyilatkozni az esetről. A jelentések szerint Coleman nem emelt vádat.
A 25 éves Richardson a 2023-as budapesti atlétikai világbajnokságon lett aranyérmes 100 méteren, a tavalyi párizsi olimpián pedig ugyanebben a számban a második helyen ért célba, a váltóval pedig olimpiai bajnok lett.
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött
Atlétika
2026.06.24. 19:23

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben
Atlétika
2026.06.23. 19:39

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában
Atlétika
2026.06.22. 21:24
Ezek is érdekelhetik





