Halász Bence: A cél, hogy az Európa-bajnokságon döntsek egyéni csúcsot

Halász Bence szerint már nagyon közel van az olimpia (Fotó: NSO Tv)
Az olimpiai ezüstérmes kalapácsvető abban bízik, hogy ezzel felállhat a dobogó tetejére. Halász Bence, a Dobó SE kiválósága Szombathelyen elárulta továbbá, hogy a Budapesten debütáló világdöntőre hogyan készül ő és a családja, és arról is beszélt, hogy mennyire érzi közelinek Los Angelest.
„Természetesen szeretnék nagyon jól szerepelni! – válaszolta az Európa-bajnoki célokat firtatót kérdésre Halász Bence. – A nagy tervem az, hogy az Európa-bajnokságon döntsek egyéni csúcsot! Remélem, hogy ez a dobogó tetejéhez is elég lehet. Külön motiváció számomra az, hogy az Európa-bajnokságon már minden színű érmem van, csak a legfényesebb nincs…”
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött
Atlétika
2026.06.24. 19:23

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben
Atlétika
2026.06.23. 19:39

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában
Atlétika
2026.06.22. 21:24
Ezek is érdekelhetik







