Szuperliga: Ceferin kizárással fenyegeti a még vissza nem lépőket

„Azok a klubok, amelyek a jövőben is érintettek a Szuperliga gazdasági társaságában, nem szerepelhetnek az UEFA égisze alá tartozó sorozatokban– jelentette ki a szlovén sportvezető a Der Spiegel című magazinnak. –A mi rendezvényeink a négy csapat nélkül is fantasztikusak lesznek.”
Ceferin korábban úgy nyilatkozott, hogy a Szuperliga létrehozásában részt vevő kluboknak következményekkel kell majd szembenézniük sikertelen elszakadási kísérletük miatt, de végül az UEFA végrehajtó bizottságának pénteki ülését követően nem jelentettek be szankciókat a 12 alapítóval szemben.
A Spiegel beszámolója szerint a Szuperliga csapatai 23 évre kötelezték el magukat 167 oldalas szerződésükben, amely szerint legkorábban három év elteltével és csak büntetési díj ellenében lehet kilépni.
(MTI)

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok






