Kiss Pál Tamás a hét végén Csehországban rajthoz áll az AutoGP sorozat idényzáró versenyén. A magyar pilóta a Zele-istálló autóját kormányozza, amelynek kocsijában Silverstone-ban 3. és 7., Mugellóban 4. és 5. lett.
Kiss Pál Tamás a mugellói futamot követően az Ibiza-istállónál versenyzett, onnan tér vissza a Zeléhez. A pilóta eddig mindegyik futamán pontot szerzett, amit egyedüliként mondhat el magáról a mezőnyben. A pontverseny 6. helyén álló magyar csapattársa a cseh Josef Král lesz.
Legfrissebb hírek

MotoGP: Marc Márquez nyert Brnóban is
Egyéb autó-motor
2026.06.21. 15:31
Ezek is érdekelhetik






