
Kiss Norbert az első futamot megnyerte, a másodikban negyedik lett Csehországban (Fotó: Facebook/ Kiss Norbi)
Kiss Norbert, a Révész Racing címvédő és négyszeres Európa-bajnok versenyzője szombaton az első futamot megnyerte, a másodikban negyedikként ért célba a gyorsasági kamion Eb csehországi állomásán.
A 38 éves szombathelyi pilóta közösségi oldala szerint Kiss a szezon kilencedik időmérőjét is megnyerte, így szombaton az élről rajtolhatott Mostban, ahol csaknem nyolc másodperces előnnyel nyert – a sorozat weboldala alapján az idényben 11. alkalommal.
A Facebook-bejegyzésből az is kiderült, hogy a második futamot egy nagyobb baleset miatt félbeszakították, az új rajtra pedig 15 percet kellett várni.
„Szerencsésen elkerültek minket ezek az ütközések és végül egy negyedik helyet szereztünk. Az autó rendben van, gyors szervizelés után, holnap folytatjuk a hétvégét” – írta Kiss Norbert Facebook-oldala.
A hétvége utolsó két futamára vasárnap 13.10-kor, majd 16.40-kor kerül sor.
Legfrissebb hírek

Kiss Norbert megint megcsinálta!
Egyéb autó-motor
2026.06.07. 19:24

Kiss Norbert: egy sima, egy szoros
Egyéb autó-motor
2026.06.06. 19:45
Ezek is érdekelhetik






