Asztalitenisz: Tóth Krisztina bronzérmes lett az Európa Top 12-n
Tóth Krisztina bronzérmet szerzett az asztaliteniszezők Düsseldorfban zajló Európa Top 12-bajnokságán, miután a vasárnap délelőtti elődöntőben kikapott a tornát 2007-ben és 2008-ban is megnyerő, holland színekben versenyző Li Jiaótól.
A németországi viadal honlapja szerint a magyar játékos – aki immár 15-ödször szerepelt a rangos versenyen – 4:0-s vereséget szenvedett kínai származású riválisától.
Tóth – aki a női elődöntő mezőnyének tagjai közül egyedüliként született a kontinensen – harmadszor szerzett érmet az Európa Top 12-n: 2005-ben második, 2003-ban pedig, csakúgy mint most, harmadik lett.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





