Póta Georgina bejutott a legjobb 16 közé az ostravai asztalitenisz Európa-bajnokság női egyesében.
A magyar hölgy a harmadik fordulóban 4:1-re győzött az osztrák Li Qiangbing ellen, így továbbjutott a nyolcaddöntőbe, ahol a címvédő német Wu Jiaduóval találkozik.
| NŐI EGYES, 3. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT) |
| Póta Georgina–Li Qiangbing (osztrák) 4:1 (12, 7, –5, 7, 8) |
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





