A csehországi Ostravában zajló asztalitenisz Európa-bajnokságon könnyedén jutott tovább a második fordulóból Póta Georgina, aki öt játszmában nyert spanyol riválisa ellen. A magyar kiválóság három szettben is csupán öt-öt pontot engedélyezett ellenfelének.
| Női egyes, 2. forduló (a 32 közé jutásért): | |
| Póta–Sara Ramírez (spanyol) | 4:1 (11:5, 13:11, 8:11, 11:5, 11:5) |
| Női egyes, 2. forduló (a 32 közé jutásért): | |
| Póta–Sara Ramírez (spanyol) | 4:1 (11:5, 13:11, 8:11, 11:5, 11:5) |
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





