A 60 kilós Kozák István után a 84 kg-os Bácsi Péter is aranyérmet nyert szombaton a kötöttfogású birkózók szombathelyi Golden Grand Prix-viadalán, a Magyar Nagydíjon.
Az egy kategóriával lejjebb Európa-bajnok és olimpiai ötödik helyezett sportoló a nap utolsó fináléjában a grúzok 2011-es junior-világbajnokával, Revazi Nadareisvilivel mérkőzött meg, és két menetben győzött.
A hazai csapat ezzel négy éremmel zárta a viadal nyitó napját, Kozák és Bácsi aranya mellett ugyanis Lőrincz Viktor (84 kg) és Deák Bárdos Mihály (120 kg) bronzot szerzett.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14
Ezek is érdekelhetik




