Torna: „Van egy befejezetlen ügyem” - visszatér Berki nagy riválisa
Ismét teljes intenzitású edzésmunkát végez és visszatér a versenyekre Louis Smith, a britek olimpiai ezüst- és bronzérmes, Európa-bajnok, világbajnoki ezüstérmes lólengésspecialista tornásza.
Smith volt Berki Krisztián legnagyobb riválisa a londoni olimpiai döntőben, akit a magyar világklasszis végül magasabb kiviteli pontszámával előzött meg. Smith azóta nem edzett teljes intenzitással, most viszont bejelentette, hogy ismét versenyezni kezd, és első lépésként célba veszi a brit csapatba kerülést a 2014-es glasgow-i nemzetközösségi játékokra.
„Még nincs vége a tornászkarrieremnek, van egy befejezetlen ügyem. Óriási érzés lenne ismét hazai közönség előtt versenyezni” – mondta Smith.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56

Két magyar döntős Taskentben a torna Challenge-vk-n
Torna
2026.05.22. 21:52

Torna: Szilágyi Nikolett gerendán ezüstérmes lett Várnában
Torna
2026.05.10. 19:47

Torna: Bácskay Csenge inspirációs díjat kapott Amerikában
Torna
2026.05.08. 21:55
Ezek is érdekelhetik




