Birkózás: egy arany- és két bronzérem a kadét-vb-n
Szőke Alex aranya mellett két bronzérmet nyertek a magyar versenyzők a Tbilisziben rendezett kadét birkózó-világbajnokságon.
Az ESMTK 85 kilós kötöttfogású versenyzője szerdán diadalmaskodott, később – a magyar szövetség tájékoztatása szerint – az idei Európa-bajnok Elekes Emese harmadik lett a nők 65 kilogrammos kategóriájában, majd a szabadfogású Budai-Kovács Marcell (46 kg) szerzett bronzérmet, ahogy az Eb-n is.
A magyar küldöttség még két ötödik helyet is begyűjtött, Bognár Erika (52 kg) és Nagy Bernadett (70) révén.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik




