MOB: a NOB elnöke levélben gratulált Kulcsár Krisztiánnak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.05.06. 11:44
Thomas Bach, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság első embere levélben gratulált a Magyar Olimpiai Bizottság május 2-ai közgyűlésén megválasztott új elnöknek, Kulcsár Krisztiánnak.

Thomas Bach – aki Kulcsár Krisztiánhoz hasonlóan maga is vívó, Münchenben bajnok is lett – szívből gratulált az elnökké választáshoz. A Nemzetközi Olimpiai Bizottság nevében sok sikert kívánt a MOB elnökének az olimpiai mozgalom, a sport és a sportolók érdekében végzendő jövőbeni munkájához.

A sportdiplomata azt írja, örömmel tekint a gyümölcsöző együttműködés folytatása elé. Hozzáteszi: a MOB és annak elnöke a MOB napi feladatai és a küldetése sikeres teljesítése érdekében továbbra is számíthat a NOB segítségére.

Legfrissebb hírek

Nem delegál MOB-tagot a Sportjus Magyar Sportjogász Társaság

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:46

Fábián László: Az Olimpia Napján a napi mozgásé a főszerep

Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:49

A MOB alapszabály-módosítást kezdeményez a Szilágyi Zoltán-ügy kapcsán

Egyéb egyéni
2026.06.19. 15:57

Gyulay Zsolt: Közép-Európa sporttörténelmi lehetőség előtt áll

Egyéb egyéni
2026.06.13. 18:44

Optimista tekvandósok, a birkózók 5–7 olimpiai kvótát remélnek

Egyéb egyéni
2026.05.21. 17:58

Még ki sem nevezték, máris támadják Kálnoki Kis Attilát

Egyéb egyéni
2026.05.17. 12:22

A MOB és a főváros is elkötelezett az olimpiarendezés mellett

Egyéb egyéni
2026.05.16. 14:22

NS-infó: lehet, hogy mégsem Kulcsár Krisztián lesz a sportállamtitkár?

Egyéb egyéni
2026.05.15. 08:43
Ezek is érdekelhetik