Levélben gratulált Orbán Viktor miniszterelnök Kulcsár Krisztiánnak, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) kedden megválasztott új elnökének – közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-vel.
„Berzeviczy Albert, Andrássy Géza, Schmitt Pál és Borkai Zsolt örökébe lépni nemcsak különleges tisztesség, hanem inspiráló feladat és felemelő kötelesség” – írta a kormányfő, hozzátéve: az újonnan megválasztott elnök nemzetközi tapasztalataival és újító ötleteivel eredményessé teheti mind az olimpiai bizottság, mind a magyar sportolók munkáját.
„Sok erőt, jó egészséget kívánok ehhez a felelősségteljes munkához” – zárta levelét „sportbaráti üdvözlettel” Orbán Viktor.
Legfrissebb hírek

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására
Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57

Orbán Viktor: Ezért már megérte nagyot álmodni
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 00:29

Még ki sem nevezték, máris támadják Kálnoki Kis Attilát
Egyéb egyéni
2026.05.17. 12:22
Ezek is érdekelhetik




