RG: egy fővel bővül a 2018-as magyar válogatott kerete
Egy fővel bővül a magyar ritmikusgimnasztika-válogatott kerete, ugyanis Kis Alexandra, Váray Míra és Pigniczki Fanni mellett jövőre Juhász Anna is a felnőttek között versenyezhet.
A magyar szövetség (MRGSZ) csütörtöki beszámolója szerint a válogatott keret úgy állt össze, hogy összesítették az előző évből hozott pontokat az idei Magyar Kupán és a mesterfokú bajnokságon elért eredményekkel.
Az összesítés alapján Kis Alexandra végzett az élen, akit a sorrendben Váray, Pigniczki és Juhász követ.
„A lányok új gyakorlatokat kapnak majd, és újra alapoznak” – mondta Deutsch-Lazsányi Erika, a szövetség technikai bizottságának elnöke.
Idén májusban, a budapesti Európa-bajnokságon a magyarok kimondottan jól szerepeltek, nyolcadikok lettek a kombinált csapatversenyben.
A kontinenstornát jövőre június elején Valladolidban, a világbajnokságot pedig szeptember közepén Szófiában rendezik.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik







