Olimpia: 14 bajnok a Nemzeti Színházban – és a körhintán

Az olimpiai bajnokok a körhintára is felülhettek (Fotó: Róth Tamás)
A Magyar Olimpiai Bajnokok Klubja szervezésében 14 olimpiai bajnok vett részt a Körhinta című előadáson a Nemzeti Színházban.
A bajnokok (Keleti Ágnes, Rejtő Ildikó, Kőbán Rita, Gyenge Valéria, Dömölky Lídia, Köteles Erzsébet, Gelei József, Hesz Mihály, Vaskuti István, Steinmetz Ádám dr., Kenéz György, Szalay Miklós, Szabó József és Liu Shaoang) betekinthettek a kulisszák mögé, sőt még a körhintára is felülhettek.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





