Triatlon Eb: bronzérmes a magyar junior vegyes váltó

MTI MTIMTI MTI
2019.06.02. 18:54
Bronzérmet szerzett a magyar junior vegyes váltó a triatlon Európa-bajnokság záró napján a hollandiai Weertben.

A verseny honlapjának beszámolója szerint a Ferenczi Nikolett, Kiss Gergely, Horváth Karolina Helga és Karai Levente összeállítású magyar juniorcsapat 1:14:57 óra alatt teljesítette a távot. Az aranyérmet a németek (1:14:45 ó), az ezüstérmet a britek (1:14:54 ó) szerezték meg.

A felnőtteknél Vanek Margit, Dévay Márk, Kovács Zsófia és Faldum Gábor alkotta a magyar vegyes váltót, amely 1:14:13 órás eredménnyel a 10. helyen végzett. A győzelmet a francia négyes szerezte meg (1:11:40 ó), amely a német (1:11:43 ó) és a holland (1:11:54 ó) váltót utasította maga mögé.

Legfrissebb hírek

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Atlétika
8 órája

Triatlon-vb-sorozat: tizenötödik lett a magyar vegyes váltó

Egyéb egyéni
2026.06.21. 19:18

Triatlon elit sprint ob: Trungel-Nagy Zalán és Nádas Nóra Romina sikere Ajkán

Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:33

Triatlon-vb-sorozat: Peszleg Dominika 30. lett Quiberonban

Egyéb egyéni
2026.06.20. 15:34

Triatlon Eb: Dévay Márk ötödik, Kropkó Márta hatodik

Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:20

Faldum Gábor és Zelinka Gabriella győzött a középtávú triatlon ob-n

Egyéb egyéni
2026.06.13. 15:26

Triatlon vb-sorozat: három magyar az első húsz között a férfiaknál Szardínián

Egyéb egyéni
2026.05.30. 17:07

Triatlon vb-sorozat: Kropkó Márta tizedik lett Szardínián

Egyéb egyéni
2026.05.30. 13:48
Ezek is érdekelhetik