Asztalitenisz: Ormai László vasdiplomát kapott
Vasdiplomát kapott a Corvinus Egyetemen a Magyar Országos Asztalitenisz-szövetség és a Magyar Edzők Társaságának örökös tiszteletbeli elnöke, Ormai László, aki 1954-ben vette át diplomáját.
Ormai László elmondta: párhuzamosan játszott a BEAC labdarúgó- és asztalitenisz-csapatában. Végzett közgazdászként a Központi Statisztikai Hivatal alkalmazottja lett, és 1958-ban megalapította a KSH-ban a női asztalitenisz-szakosztályt, amely tíz évvel később megnyerte az országos csapatbajnoki címet.
A Statisztika PSC 40 csb-címet nyert és 25 alkalommal hódította el a Bajnokcsapatok Európa-kupáját.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





