Tokió 2020: a japánok csaknem ötöde visszakéri a jegyárat
A jövő nyárra halasztott tokiói olimpiára szóló jegyek japán tulajdonosainak 18 százaléka – 4.45 millióból 810 ezer – igényelte vissza belépőinek árát.
A szervezők szerdán jelezték, hogy köszönettel tartoznak a jegybirtokosok több mint 80 százalékának, akik a koronavírus-járvány miatt 12 hónappal később rendezendő játékokon továbbra is a helyszínen szeretnének szurkolni. Kiemelték, hogy a lehető legbiztonságosabb formában tervezik lebonyolítani az ötkarikás eseményeket.
A visszatérítésre vonatkozó kérelmeket november 11. és 30. között fogadták el a belföldiektől, a visszafizetések pedig hamarosan megkezdődnek.
A paralimpiára szóló jegyek visszatérítésére december 21-ig várják az igényeket.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





