Torna csb: hiába a BHSE sikere, a Győr nyert

Mészáros Krisztoferék nyerték a csapatbajnokságot (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
A BHSE győzött a férfi tornászok csapatbajnokságának második fordulóján, amelyre csütörtökön, Budapesten került sor, de a két kör összesített eredménye alapján a tavasszal első, most pedig második Győri AC nyerte a csapatbajnoki címet – közölte az MTI.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint a Mészáros Krisztofer, Molnár Botond, Nyikos Bernát, Szücs Erik, Tomcsányi Benedek összeállítású győri együttes 464.650 pontot szerezve diadalmaskodott.
A versenykiírás szerint az elsőhöz hasonlóan a második fordulóban is minden szeren egy-egy felnőtt, ifjúsági és kadet korosztályú versenyző eredményét vették figyelembe csapatonként.
A tornászok idei utolsó hazai versenyét jövő héten Győrben rendezik, ahol péntektől vasárnapig a Mesterfokú Bajnokságra kerül sor.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56

Takács Boglárka remekelt a BHSE versenyén
Atlétika
2026.06.06. 21:53

Két magyar döntős Taskentben a torna Challenge-vk-n
Torna
2026.05.22. 21:52

Torna: Szilágyi Nikolett gerendán ezüstérmes lett Várnában
Torna
2026.05.10. 19:47
Ezek is érdekelhetik




