Torna csb: hiába a BHSE sikere, a Győr nyert

MTI/K. B.MTI/K. B.
2021.11.11. 18:01
null
Mészáros Krisztoferék nyerték a csapatbajnokságot (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
A BHSE győzött a férfi tornászok csapatbajnokságának második fordulóján, amelyre csütörtökön, Budapesten került sor, de a két kör összesített eredménye alapján a tavasszal első, most pedig második Győri AC nyerte a csapatbajnoki címet – közölte az MTI.

 

A magyar szövetség tájékoztatása szerint a Mészáros Krisztofer, Molnár Botond, Nyikos Bernát, Szücs Erik, Tomcsányi Benedek összeállítású győri együttes 464.650 pontot szerezve diadalmaskodott.

A versenykiírás szerint az elsőhöz hasonlóan a második fordulóban is minden szeren egy-egy felnőtt, ifjúsági és kadet korosztályú versenyző eredményét vették figyelembe csapatonként.

A tornászok idei utolsó hazai versenyét jövő héten Győrben rendezik, ahol péntektől vasárnapig a Mesterfokú Bajnokságra kerül sor.

Legfrissebb hírek

Mészáros Krisztofer nyerte az egyéni összetettet a maribori tornaversenyen

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:25

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt

Torna
2026.06.10. 12:56

Ijesztő üzenet a hétszeres olimpiai bajnoktól: Majdnem meghaltam...

Torna
2026.06.07. 10:50

Takács Boglárka remekelt a BHSE versenyén

Atlétika
2026.06.06. 21:53

Tíz díjazott a tornaszövetség Halhatatlanok Klubjának díszoklevél-átadási ünnepségén

Egyéb egyéni
2026.06.04. 17:29

Kovács Zsófia a világversenyeken is visszatérne a dobogóra, és megcélozza Los Angeles-i olimpiát

Torna
2026.06.02. 20:23

Két magyar döntős Taskentben a torna Challenge-vk-n

Torna
2026.05.22. 21:52

Torna: Szilágyi Nikolett gerendán ezüstérmes lett Várnában

Torna
2026.05.10. 19:47
Ezek is érdekelhetik