Asztalitenisz Ek: olasz ellenfelet kapott a Budaörs

2022.10.25. 09:38
null
Póta Georgináék olasz ellenfelet kaptak az Európa-kupában (Fotó: Dömötör Csaba)
Az olasz A.S.D. Tennistavolo Norbello csapatával találkozik az SH-ITB Budaörsi SC a női asztalitenisz Európa-kupa egyenes kieséses szakaszának első fordulójában – írja az MTI.

A magyar szövetség (MOATSZ) keddi tájékoztatása szerint a párharc a nyolc közé jutásért zajlik majd.

A budaörsiek a hétvégén megnyerték a spanyolországi csoportjukat az Európa-kupa második körében, így a mostani sorsoláson egy csoportmásodik várt rájuk. Ellenfelük a görög Panathinaikosz mögött végezve jutott tovább a csoportjából.

Az egyenes kieséses szakaszban már oda-visszavágós rendszerben zajlanak a küzdelmek. A soron következő párharcokat november 15. és 20. között kell lejátszani. A szabályok szerint az első mérkőzést Olaszországban rendeznék, a Budaörs azonban még egyeztet a pályaválasztói jog felcseréléséről.

Továbbjutás esetén a Bajnokok Ligája C-csoportjának harmadik helyezettjével találkozik a magyar bajnoki címvédő. Ebben a csoportban a lengyel Tarnobrzeg, a spanyol Linares és a francia Clairefontaine szerepel.

Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba győzelemmel kezdett a Grand Smash-en

Egyéb egyéni
6 órája

Asztalitenisz WTT: András Csaba kikapott a selejtező második fordulójában Ljubljanában

Egyéb egyéni
2026.06.17. 15:10

Fenn az ernyő, nincsen kas – Malonyai Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
2026.06.16. 23:56

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott

Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Asztalitenisz: András Csaba párosban főtáblára jutott Zágrábban

Egyéb egyéni
2026.06.10. 20:51

Kóczián Éva 90 éves lett

Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45

Asztalitenisz: a férfiaknál a PTE PEAC, a nőknél a Budaörsi SC szerezte meg a bajnoki címet

Egyéb egyéni
2026.05.24. 19:35

Az asztalitenisz Extraligában mindkét címvédő bejutott a döntőbe

Egyéb egyéni
2026.05.23. 19:22
Ezek is érdekelhetik