Rg: Pigniczki Fanni bronzérmes lett a Thiais-i GP-n

Pigniczkinek a karika sikerült a legjobban (Fotó: AFP)
Pigniczki Fanni olimpikon ritmikus gimnasztikázó bronzérmes lett egyéni összetettben a franciaországi Thiais-ben rendezett Grand Prix-versenyen.
A magyar szövetség vasárnapi beszámolója szerint az olimpiai kvalifikációs világbajnokságra készülő Pigniczki a viadal első napján 119.050 ponttal lett harmadik összetettben. Az MTK sportolója valamennyi szerrel döntőbe jutott, karikával másodikként, labdával hatodikként, buzogánnyal és szalaggal egyaránt ötödikként.
Az Urbán-Szabó Mónika, Pesti Dalma, Szabados Dóra, Mészáros Mandula Virág, Jurca Lilla, Kajner Gyöngyvirág összeállítású együttes kéziszercsapat 55.550 ponttal hetedik lett, ráadásul öt karikával, illetve három szalaggal és két labdával is döntőbe jutott.
Legfrissebb hírek

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben
Torna
2026.06.21. 16:26

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






