MOB: május 17-én lesz a következő közgyűlés

2025.03.31. 20:34
Fotó: Árvai Károly, archív
Május 17-ére összehívták a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) közgyűlését – döntött sukorói kihelyezett ülésén a MOB elnöksége.

A Kovács Katalin Nemzeti Kajak-Kenu Akadémián tartott hétfői ülésen Gyulay Zsolt MOB-elnök a jövő évi milánó-cortinai téli olimpiával kapcsolatban elmondta, hogy kollégái részt vettek múlt héten a csapatvezetői szemináriumon, és újfent megerősítést kaptak arról, hogy nagyon nagyok lesznek a távolságok, amelyek alapvetően meghatározzák majd ezt az olimpiát.

„A jégkorongos lányoknak sajnos heroikus küzdelemben sem sikerült a kvótaszerzés, amit nagyon sajnálunk” – jegyezte meg, hozzátéve, hogy közel egy évvel a téli olimpia előtt azt tapasztalják, hogy bár a csapat létszáma „nyilván meg sem közelíti majd a párizsit”, hiszen 15-20 fővel számolnak, az érdeklődés nagyon nagy az esemény iránt.

 

Legfrissebb hírek

Nem delegál MOB-tagot a Sportjus Magyar Sportjogász Társaság

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:46

Fábián László: Az Olimpia Napján a napi mozgásé a főszerep

Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:49

A MOB alapszabály-módosítást kezdeményez a Szilágyi Zoltán-ügy kapcsán

Egyéb egyéni
2026.06.19. 15:57

Gyulay Zsolt: Cél az F1 és a MotoGP közös mogyoródi jövője

F1
2026.06.15. 12:44

Gyulay Zsolt: Közép-Európa sporttörténelmi lehetőség előtt áll

Egyéb egyéni
2026.06.13. 18:44

A NOB elnöke: Mindent meg kell tennünk annak érdekében, hogy a tisztelet és a versengés fennmaradjon

Egyéb egyéni
2026.06.12. 14:01

Sajtóhír: 2027-ben nem rendeznek Magyar Nagydíjat a MotoGP-ben

Egyéb autó-motor
2026.06.10. 20:03

Gyulay Zsolt: A Hungaroring jelen állapotában nem alkalmas a MotoGP fogadására

Egyéb autó-motor
2026.06.08. 19:20
Ezek is érdekelhetik