Tóth Barna: Sajnálom, hogy a végén nem sikerült feltenni az i-re a pontot

Tóth Barna a válogatottbeli bemutatkozása után az NB I-ben folytatná a gólgártyást (Fotó: Török Attila)
A Paks támadója szerint szinte minden megvalósult a Zsitomir elleni Konferencia-liga visszavágón, amit előre elterveztek. Tóth Barna elárulta, tudták, hogy mi kell ahhoz, hogy visszajöjjenek a párharcba, csak azt sajnálja nagyon, hogy a továbbjutás elmaradt.
KONFERENCIALIGA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
Paksi FC–Polisszja Zsitomir (ukrán) 2–1 (1–0)
Paks, Paksi FC Stadion, 2012 néző. Vezette: Schlager (német)
Gólszerző: Szabó J. (39.), Tóth B. (49.), ill. Talles Costa (90+6.)
Továbbjutott: a Polisszja Zsitomir, 4–2-es összesítéssel
Legfrissebb hírek

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37

NB I: egy évvel hosszabbít a Paks rutinos középpályása
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 14:37

Bognár György marad a Paksi FC vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.05.15. 11:59
Ezek is érdekelhetik





